Gönderiliyor...
 • Rügzan Küçükoğlu / Tuzla
  15.01.2020
  Kavurmalı paket + su böregi istemiştik. Çok memnun kaldık siparişimiz tam zamanında ve sıcak geldi. Ödeme konusunda gösterdikleri güven bizi çok etkiledi. Özel günlerimizde ki siparişlerimizin adresi belli oldu. Herşey için ekibinize ( özellikle Suat Bey'e) çok teşekkür ediyoruz. Bizde tavsiye üzerine sipariş vermiştik. Aynı şekilde bizde kendi çevremize sizleri tavsiye ediyoruz. İyi çalışmalar.
 • Pınar Işık / Esenyurt
  25.11.2019
  Merhaba, müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğunuz için öncelikle çok teşekkür ediyorum. 1 gün önce verdiğimiz davette dağıtmış olduğumuz pilav üstü tavuk, tatlı ve ayran oldukça lezizdi. Dediğiniz saatde geldiğiniz için ve eksiksiz özenerek bize ulaştırdığınız için çok teşekkür ediyorum. Sipariş verecek olan kişiler terettut etmeden güvenerek kuşku duymadan verebilirler. Emeğinize sağlık 🙏
 • Dilan Durmaz / Maltepe
  17.11.2019
  Merhaba , 1 gün önce sizden hizmet aldık. İşinize olan özeniniz , getirdiğiniz ürünlerin tadı , kalitesi... Kısacası her şey mükemmeldi. Çok teşekkür ediyoruz.. Fazlasıyla memnun kaldık. Tereddütte kalan herkese gözü kapalı tavsiye ederim. Verdiğiniz kaliteli hizmetin daim olmasını dilerim..
Yorum Ekle
Sizde bir yorum ekleyerek bizim hakkımızda ne düşündüğünüzü bildirin.

Min. sipariş 50 Adet