Gönderiliyor...
 • suat tataroğlu / Bakırköy
  11.07.2019
  10 temmuz 2019 günü annemizin vefatının yedinci günü için mevlit yaptık sizi internetten bularak tavuklu nohutlu pilav sipariş ettim.Hiç referans almadan riske girdim.sonuç olarak çok memnun kaldık çok lezzetli ve hijyendi.mevlitimize katılan herkes pilavınızı çok beğendi.bir çok kişi irtibat bilgisi istedi paylaştık.risk almama değdi.herşey için size ve ekibinize çok teşekkür ederim.çalışmalarınızdaki başarıların devamını dilerim.suat tataroğlu bakırköy-istanbul
 • Serdar Ergun / Kadıköy
  11.07.2019
  Babacığım ın cenazesi dolayısıyla, 10/7/2019 tarihinde sipariş ettiğimiz ikramlarımız için teşekkür ederim. Siparişimiz teslim süresinde geldi. Muhafaza ve servis ekipmanları çok kaliteliydi. En önemlisi, pilavın ve kaçırmanın lezzeti ve kalitesiydi. Bütün davetliler memnun oldu. Adresinizi istedi. Sisteminizi ve ürün kalitenizi sakın bozmayın. Hayırlı işler.
 • EMEL ŞANLI / Sultanbeyli
  1.07.2019
  28 haziran cuma günü aygunesimin hafta mevlutunu yaptık ve ikramlarımız icin bu firmayı tercih ettik dediğimiz yer zamanda hazır bulundular pilavi olsun kavurması olsun hepsi harikaydı bizi misafirlerimize mahcup ettirmediler. Harika sunumları ve sıcak servisleri icin firma çalışanlarına ve firma sahibine tesekkurlerimi sunuyorum.
Yorum Ekle
Sizde bir yorum ekleyerek bizim hakkımızda ne düşündüğünüzü bildirin.

Min. sipariş 50 Adet